Etiketa pro obchodníky

Znáte pravidla business etikety a komunikace (telefonické, e-mailové a neverbální), víte jak uplatnit image a styl v obchodním jednání a etiketu v průběhu obchodního jednání ???

Co se na kurzu naučíte?

Kurz se soustředí na pravidla business etikety a komunikace (telefonické, e-mailové a neverbální), image a styl v obchodním jednání a etiketu v průběhu obchodního jednání (jednání s klienty, první dojem, specifika představování, oslovování, aj.). Osvojíte si také pravidla profesionálního stylu oblékání a základní pravidla stolování při společenských příležitostech. Kurz je možné rozšířit o zásady efektivní prezentace či základní pravidla etikety vybraných cizích zemí.

Kurz je veden interaktivně, tak aby si jednotliví účastníci mohli vyzkoušet řešení řady situací v návaznosti na etiketu v zaměstnání, ale také etiketu všedního dne.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny obchodníky, kteří se pohybují v B2B prodeji, a pro všechny, kteří se obchodníky chtějí stát.

Proč jít na školení?

Osvojíte si pravidla etikety v obchodním styku, prakticky nacvičíte řešení situací, kterým čelíte při každodenním kontaktu s klienty či kolegy a dozvíte se, jak Vám může etiketa napomoci dosáhnout profesního úspěchu.

Po absolvování kurzu zvládnete, jak vyvolat pozitivním dojmem ze vzájemného obchodního jednání a můžete tak ovlivnit, zda-li se s Vámi druhá strana bude chtít v budoucnu setkat, těší na setkání s Vámi a zda se klient rozhodne právě pro Vás nebo zvolí konkurenci.

  • Lektorka z praxe.
  • Kurz je velmi prakticky zaměřen.