Jak efektivně domluvit schůzku

Najdete si vysněného klienta a zvedne vám telefon. Jste už čtvrtý obchodník, který mu volá v tomto týdnu. Jak ho přesvědčit a domluvit s ním úspěšně obchodní schůzku? Tyto a další situace s vámi projdu na mém kurzu.


Co se na kurzu naučíte?

Projdeme možnosti kontaktování. Ujasníme si cíle prodeje. Největší čas věnujeme tréningu telefonování. Osvojíte si konkrétní kroky, které zvyšují úspěšnost při sjednávání schůzek. Dokážete zvládnout námitky volaného. Výsledkem školení bude zvýšení počtu úspěšných telefonátů a tím i schůzek.

Pro koho je kurz určen

Kurz mohou absolvovat obchodní zástupci, account manažeři, key account manažeři, obchodní ředitelé a majitelé firem. Zkušení manažeři si ze školení odnesou nové poznatky, nováčci získají potřebnou jistotu.

Proč jít na školení?

Cena a termín školení

Školení je připraveno na míru. V ceně kurzu jsou učební materiály a možnost následné bezplatné konzultace do 14. dní. Kontaktujte mě pro úvodní bezplatnou konzultaci.

Cena pro firmu: individuální


Proč školení prodejních dovedností od nás?

Kurzy obchodních dovedností často školí lektoři, kteří nemají dostatek zkušeností z praxe. Své kurzy a školení mám podložené 25 lety zkušeností. Pracoval jsem obchodní ředitel. Vedl jsem 300 lidí. V jiné firmě jsem s obchodním týmem 25 zaměstnanců byl odpovědný za obrat 300 milionů korun. Obchod je moje vášeň. Veškeré školení a kurzy obchodních dovedností připravuji s důrazem na praxi. Ing. Aleš Sladký

Kurzy Etikety vede zkušená lektorka a konzultantka Ing. Kateřina Mokrá, Ph.D. Od roku 2010 pracuje rovněž jako pedagog na VŠB-TU Ostrava, Ekonomické fakultě, Katedře managementu se zaměřením na oblast etikety a rozvoje lidského potenciálu.


Reference

"S paní Kateřinou Mokrou spolupracujeme na vzdělávání našich zaměstnanců v kurzech zaměřených na etiketu od roku 2013. Školení bylo vždy šité na míru dle jednotlivých skupin účastníků a to od programátorů, přes projektové manažery, asistentky až po TOP management naší společnosti. Zpětná vazba od účastníků všech skupin byla vždy výborná a paní lektorka patří k nejlépe hodnoceným lektorům v naší společnosti. Spolupráce s paní Mokrou je velmi dobrá, flexibilně reagovala na naše požadavky a potřeby. Již samotný první kontakt s paní lektorkou svědčí o tom, že má etiketu v krvi."
Petra Sýkorová, HR and Operation/ KVADOS, a.s.

Chtěl bych poděkovat za kurzy, které jste realizovali u nás ve firmě. Jako základní přidanou hodnotu kurzů považuji skutečnost, že nejste školitelé teoretici, ale že jste si prošli praxí a víte co očekáváme a místo dlouhých pouček a naučených teorií stavíte na zkušenostech z reálného prostředí. Všechny dosud absolvované kurzy mi přinesly nové podněty a inspiraci pro rozvíjení obchodních vztahů. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci.       Patrik Filusz, Manager, Deloitte Advisory s.r.o.

V roce 2013 jsme se rozhodli věnovat pozornost službám zákazníkům - našim divákům. Nejzásadnější nám přijde převážně komunikace s diváky. Půl roku jsme se s panem Ing. Sladkým průběžně věnovali komunikaci a obchodním jednáním. Program obsahoval školení i akční tréninky, které byly příjemným zpestřením pro školené zaměstnance divadla a ideální zpětnou vazbou pro školitele a zadavatele. Program vznikl na míru divadlu samotnému a právě díky tomu můžeme průběžně sledovat první výsledky.
Eliška Nováková, šéfka marketingu Národní divadlo moravskoslezské

Je na Vás poznat, že s lektorováním máte zkušenosti, že nejste pouhý akademik, ale máte za sebou dlouholetou praxi s lidmi. Za sebe hodnotím Váš výkon na výbornou.
Mgr. Karel Zeman, ATELIER ARCHPLAN Ostrava s.r.o.

Školení mělo spád, kladně hodnotím interakci se zúčastněnými formou konkrétního testu a výzvy k vyjádření se k jednotlivým tématům.
Jan Staroba, Chytrý Software