Úspěšné vedení obchodního rozhovoru

Jste dobří prezentátoři služeb a produktů? Přemýšlíte o tom, jak se odlišit od stejně dobrých obchodníků ve vašem oboru? Chcete umět lépe využít první schůzku a proniknout tak klientovi „pod kůži“? Chcete být zapamatovatelní?
Naučte se, jak dosáhnout toho, aby si klient pamatoval z vašeho oboru právě vás.


Co se na kurzu naučíte?

  1. Cílem semináře je poskytnout klíčové informace k vedení obchodního rozhovoru.
  2. Účastníci se dozvědí, jak fungují fáze prodejního rozhovoru v rozdílných typech prodeje.
  3. Seminář je aktivním nácvikem zvládnutí první schůzky u klienta.
  4. Soustředíme se na prodejní schůzku, její fáze a správné vedení.

Součástí semináře je trénink práce s otázkami, které umožňují úspěšné vedení obchodního rozhovoru. Dále se účastníci dozvědí co s námitkami a jak s nimi správně pracovat. Zahrneme vlivy prostředí.
Absolventi si osvojí základní a osvědčená pravidla pro úspěšnou schůzku. Zvýší si efektivitu a úspěšnost při první schůzce.

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro všechny obchodníky, kteří se pohybují v B2B prodeji, a pro všechny, kteří se obchodníky chtějí stát.

Proč jít na školení?

Protože  se nezabýváme odbornou stránkou, ale soustředíme se na dobré navázání vztahu, jeho rozvoj a jak účinným způsobem navodit touhu koupit.

Cena a termín školení

Školení je připraveno na míru. Pro firmy je možno připravit kurz v rozsahu od půl dne do dvou dnů v kombinaci s kurzem Jak úspěšně navolat první schůzku. Kontaktujte mě pro úvodní bezplatnou konzultaci.

Cena pro firmy: individuální

Proč školení prodejních dovedností od nás?

Kurzy obchodních dovedností často školí lektoři, kteří nemají dostatek zkušeností z praxe. Své kurzy a školení mám podložené více než 18 lety zkušeností. Pracoval jsem jako obchodní ředitel. Vedl jsem 300 lidí. V jiné firmě jsem s obchodním týmem 25 zaměstnanců byl odpovědný za obrat 300 milionů korun. Obchod je moje vášeň. Veškeré školení a kurzy obchodních dovedností připravuji s důrazem na praxi.

Tento kurz byl objednán např. pro obchodní oddělení Revolt s.r.o., dále pro Ertrag & Sicherheit Vermögensberatung Ges.m.b.H.  Ostrava a další.